O nas

O NAS

STOLMARKS to firma prowadząca działalność od 1976 roku poczynając od usług w zakresie stolarstwa ogólnego.

W ciągu ponad 40 lat działalności wypracowała sobie dobrą pozycję na rynku w branży meblarskiej poprzez jakość wyrobów i rzetelną obsługę swoich klientów. Obecnie firma Stolmarx prowadzi działalność w nowo wybudowanym, nowoczesnym obiekcie pod nazwą Babiogórska Fabryka Mebli STOLMARKS. Nowoczesny zakład dostosowany jest do standardów unijnych pod względem wyposażenia w urządzenia i maszyny oraz kwalifikacji załogi. O pozytywnej działalności firmy świadczy jej wizerunek w opinii klientów. Firma Stolmarks to firma, która jest w stanie sprostać wszystkim wymogom klienta stosując nowoczesne materiały i urządzenia w produktach branży meblarskiej.

Proponujemy swoim klientom kompleksową usługę projektowania i meblowania domów, hoteli i innych obiektów. Firma posiada na swoim koncie wiele zrealizowanych umów i zleceń poświadczonych referencjami. Specjalizujemy się w produkcji ekskluzywnych mebli kuchennych z krajowego drewna litego, drewna egzotycznego oraz MDF. Umożliwiamy realizację projektów w dowolnych odcieniach kolorystycznych, a także z różnym wykończeniem – w połysku lub w półmacie. W procesie produkcyjnym stosujemy najnowocześniejsze dodatki i pełne wyposażenie w urządzenia AGD renomowanych światowych firm. Oprócz mebli produkujemy także drzwi wewnętrzne z wymaganą aprobatą techniczną EI-30, EI- 60 dymoszczelne i akustycznym Rw 32 db.

box-image

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta projektanci firmy Stolmarks wykonują kompleksową usługę począwszy od pomiarów, poprzez projekt i aranżację wnętrz. Fachowość i doradztwo wykwalifikowanej kadry, przy zastosowaniu nowoczesnych technologii pozwala na dostosowanie projektu do wymogów klienta.

alt

Szybka realizacja

Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii jesteśmy w stanie szybko zrealizować każdy projekt.

Nasza pasja

Projektowanie i produkcja mebli to nasza pasja, w którą wkładamy całe swoje serce i duszę.

Pomoc doradców

Do dyspozycji naszych klientów czeka wykwalifikowana kadra specjalistów, która rozwieje wszelkie wątpliwości.

Zadowoleni klienci

O pozytywnej działalności firmy świadczy jej wizerunek i pozytywna opinia wśród klientów.

Klienci o nas

„Wysokie wymagania projektu zostały wykonane bez zastrzeżeń. Nasi klienci często zwracają uwagę na estetykę wykonania mebli.”

- Prezes Zarządu Hotelu Sympozjum

„Meble wykonane zostały bardzo solidnie i estetycznie w sposób odpowiadający w pełni oczekiwaniom gości hotelu trzygwiazdkowego.”

- Prezes Zarządu Hotel Wyspiański

„Meble wykonane do naszego czterogwiazdkowego hotelu charakteryzują się wysoką estetyką i solidnością.”

- Prezes Zarządu Hotel Amadeus

„Meble zostały wykonane solidnie, dokładnie i terminowo z surowca najwyższej jakości.”

- Kierownik Hotel Alexado